Nabízíme 3 samostatné rodinné apartmány, celý objekt možno pronajmout od 3.000,-Kč/den :

 

Dolní apartmán – 2 ložnice, velká kuchyně, koupelna

V komůrce je dvoulůžko. V ložnici jsou 3 samostatná lůžka a patrová postel pro děti i dospělé. Jedno lůžko délky 2,2m je v kuchyni. Celkem tedy 8 lůžek. K dispozici je také dětská dřevěná postýlka.

Hosté mají k dispozici tv, ledničku, plotýnkový sporák s troubou, rychlovarnou konvici, mikrovlnou troubu, kuchyňskou linku s dřezem, příbory, talíře a nádobí.

V komůrce a v ložnici je přípojka na internet – rychlost je 5Mbit/s. V místnostech se nekouří. Kouřit možno na zápraží.

Horní apartmán – místnost 40m2 + koupelna

Vlastní koupelna s WC, kuchyňská linka s talíři, nádobím a příbory, rychlovarná konvice, dvoulůžko, patrová postel pro děti a pevné lůžko. Na zapůjčení dětská dřevěná postýlka.

Přípojka na internet.

Country saloon – 90m2

Dvě propojené místnosti v 1.patře o velikosti 6x8m a 5x3m s vybavenou kuchyňkou. Toalety oddělené, páni – 1xWC, 2x pisoár, umyvadlo. Dámy – 1xWC, 1x koupelna se sprchovým koutem.

Ze saloonu je vstup do malých ložniček-kultoch(dvoulůžko+jednolůžko) a arestcimr(pokoj pro zlobivé děti a manželky-dvě jednolůžka)

Samostatný vstup přes venkovní schodiště. Počet lůžek 1-12, z toho 2 pevná lůžka+10 skládacích lůžek. Místnost také slouží jako druhá společenská místnost.

Vstup do dolního apartmánu je samostatným vchodem ze zápraží nebo přes společenskou místnost. Do horního apartmánu je vstup přes společenskou místnost a pak po schodech do prvního patra. Dolní apartmán možno od schodů oddělit uzavřením dveří v černé chodbě.

Country saloon má vlastní vstup přes venkovní schodiště.

Ubytování je určeno pro 3 skupiny hostů. Pokud bude ubytováno 8 dospělých osob, je možno pro jednu skupinu zarezervovat celý objekt včetně společenské místnosti.

Po příjezdu mají hosté připraveny čisté povlečení, toaletní papír, mycí a čistící prostředky a ručníky.

Použití společenské místnosti je pro ubytované zdarma. Bar je bez obsluhy, hosté si točí pivo sami.

Při větším počtu osob možno postavit stan na dvoře nebo za domem – cena je 50Kč/os/noc – pouze vrámci skupiny hostů, která je ubytována v domě.