Celý objekt možno pronajmout od 3.000,-Kč/den, přednostně pronajímáme celý objekt, je možné se ubytovat také v samostatných apartmánech.

Kdy je volno naleznete v sekci „volné termíny“

Je zde celkem : – 7x pevných lůžek                             – 7 osob

– 3x dvoulůžka                                    – 6 osob

– 9x  dvoupatrové postele                  – 18 osob

– 1x přistýlka                                       – 1 osoba

                                         Celkem – 32 osob

Dolní apartmán – 2 ložnice, velká kuchyně, koupelna

V komůrce je dvoulůžko. V ložnici jsou 3 samostatná lůžka a patrová postel pro děti i dospělé.  Celkem tedy ubytování pro 7 osob. K dispozici je také dětská dřevěná postýlka.

Hosté mají k dispozici tv, ledničku, 2x  sporák se sklokeramickou deskou a  troubou, myčku nádobí, dvě velké chladící vitríny, rychlovarnou konvici, mikrovlnou troubu, kuchyňskou linku s dřezem, příbory, talíře a nádobí.

Všude pokrytí wi-fi. V místnostech se nekouří. Kouřit možno na zápraží.

Horní apartmán – místnost 40m2 + koupelna

Vlastní koupelna s WC, kuchyňská linka, sporák se sklokeramickou deskou, talíře,  nádobí a příbory, rychlovarná konvice, dvoulůžko, patrová postel pro děti nebo dospělé a pevné lůžko. Na zapůjčení dětská dřevěná postýlka. Celkem 5 lůžek

Pokryto wi-fi

Country saloon – 90m2

Dvě propojené místnosti v 1.patře o velikosti 6×8 m a 5×3 m s vybavenou kuchyňkou. (lednička, sporák se sklokeramickou deskou, mikrovlnná trouba Toalety oddělené, páni – 1xWC, 2x pisoár, 2x umyvadlo. Dámy – 1x wc, 2x umyvadlo, 1x koupelna se sprchovým koutem.

Ze saloonu je vstup do malých ložniček-kultoch (dvoulůžko+jednolůžko) a arestcimr (pokoj pro zlobivé děti a manželky-dvě jednolůžka). Celkem je tedy v místnosti  ubytování pro 5 osob na pevných lůžkách + 16 x osoby na kovových patrových postelích

Samostatný vstup přes venkovní schodiště. Místnost také slouží jako druhá společenská místnost.

Vstup do dolního apartmánu je samostatným vchodem ze zápraží nebo přes společenskou místnost. Do horního apartmánu je vstup přes společenskou místnost a pak po schodech do prvního patra. Dolní apartmán možno od schodů oddělit uzavřením dveří v černé chodbě.

Country saloon má vlastní vstup přes venkovní schodiště.

Po příjezdu mají hosté připraveny čisté povlečení, toaletní papír, mycí a čistící prostředky a ručníky.

Použití společenské místnosti je pro ubytované zdarma. Bar je bez obsluhy, hosté si točí pivo sami.

 

X